HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Konusunda uzman kadrosu ve geniş ufkuyla müşterilerine katma değer sağlayacak bilgi üretmeye devam eden Cevherler Mali Müşavirlik, 2008’de faaliyetine başlamıştır. Giderek artan iş hacmimizle değişimin adı olabilmeyi umut ediyoruz. Mali müşavirlik mesleğine piyasadan farklı bir gözle bakıyor ve müşterilerimize kurumsallaşma, yönetim danışmanlığı ve internet hizmetleri alanlarında da çözümler sunuyoruz. Giderek artan rekabetçi koşulların işletmelerinizi hangi boyutlarda etkilediğini biliyor, müşterilerimize finansal danışmanlık ve mali analiz hizmetlerimizle destek olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin geleceği daha net görmeleri amacıyla bütçe çalışmalarını yürütüyor ve aylık karşılaştırmalı mali raporlarla, sizleri işletmenizin durumu hakkında ayrıntılı olarak bilgilendiriyoruz. İşletmenizin varlıklarını korumak ve faaliyetlerin standardizasyonu sağlamak amacıyla iç denetim sistemini ve muhasebe bilgi sistemini kurarak karmaşık faaliyetleri kontrol edilebilir hale getiriyoruz. Yapmak istediğiniz yatırımların geri dönüşünü ve rantabilitesini araştırıyor ve raporlayarak bilgilerinize sunuyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

– Hizmetlerinde, müşterilerinin ve kamunun faydasını eşgüdümlemeyi amaç edinmiştir.

– Müşterilerine; istek ve beklentilerinden fazlasını vermek gayretiyle, kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

– Kurum kültürünü, toplam kalite bilinci ve kazan-kazan anlayışı temeline dayandırmakta; faaliyetlerini yürütürken bu bilinç ve anlayış çerçevesinde hareket etmektedir.